DFSK Türkiye

Fiyat Listesi

Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatları

Trafik Sigortası Hariç Fiyatlardır.

  
Model2019 Model Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Mini Maxi74.000 TL
Twin Maxi80.450 TL
Mega Van/Panelvan84.100 TL
  
Araçlar stoklarla sınırlıdır.
Fiyatlar 01-31 Temmuz 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
Tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarına ÖTV, KDV ve tahmini Trafik Tescil Masrafları dahil olup, Trafik Sigrotası hariçtir.
Görseller farklılık gösterebilir ve yazım hatalarından kaynaklanan fiyat farklılıklarından distribütör firma sorumlu tutulamaz.
YMY Ulus.Tic.Paz. Otom. İnş. Teks. Ve Day. Tük. Mad. Taah. San. Ve Tic. Ltd. Şti. yukarıdaki fiyatları ve donanımları bir gün önceden haber vererek değiştirme hakkını saklı tutar.
Araçların fatura tarihinde yürürlükte olan tavsiye edilen fiyat listesi geçerlidir. Bu tavsiye edilen fiyat listesi, bir öncekini geçersiz kılar.
Tavsiye edilen modellerde anahtar teslim fiyatlarının içindeki %4 ÖTV, %1 KDV vergi tutarı oranları bilgi mahiyetinde olup, vergilerde oluşabilecek değişikliklerden şirketimizin herhangi bir sorumluluğu yoktur.
Kampanyada belirtilen kredi koşulları anlaşmalı finans kuruluşunun belirlediği şartlarda geçerlidir. Kredi kuruluşunun, kredi başvursunu reddetmesi ve kredi kullandırmamasından YMY Ulus.Tic.Paz. Otom. İnş. Teks. Ve Day. Tük. Mad. Taah. San. Ve Tic. Ltd. Şti. sorumlu değildir.