DFSK Türkiye

Fiyat Listesi

Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatları

Trafik Sigortası Hariç Fiyatlardır.

  
Model2018 Model Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
Mini Maxi59.000 TL
Twin Maxi64.750 TL
Mega Van/Panelvan68.000 TL
Mega Van/Kombivan77.850 TL
Araçlar stoklarla sınırlıdır.
Fiyatlar 01 - 30 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
Tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarına ÖTV, KDV ve tahmini Trafik Tescil Masrafları dahil olup, Trafik Sigrotası hariçtir.
Görseller farklılık gösterebilir ve yazım hatalarından kaynaklanan fiyat farklılıklarından distribütör firma sorumlu tutulamaz.
Şahsuvaroğlu Dış Ticaret Kimyasal Ürünler Otomotiv Pazarlama Sanayi Ticaret Ltd. Şti. yukarıdaki fiyatları ve donanımları bir gün önceden haber vererek değiştirme hakkını saklı tutar.
Araçların fatura tarihinde yürürlükte olan tavsiye edilen fiyat listesi geçerlidir. Bu tavsiye edilen fiyat listesi, bir öncekini geçersiz kılar.
Tavsiye edilen modellerde anahtar teslim fiyatlarının içindeki %4 ÖTV, %1 KDV vergi tutarı oranları bilgi mahiyetinde olup, vergilerde oluşabilecek değişikliklerden şirketimizin herhangi bir sorumluluğu yoktur.
Kampanyada belirtilen kredi koşulları anlaşmalı finans kuruluşunun belirlediği şartlarda geçerlidir. Kredi kuruluşunun, kredi başvursunu reddetmesi ve kredi kullandırmamasından Şahsuvaroğlu Dış Ticaret Kimyasal Ürünler Otomotiv Pazarlama Sanayi Ticaret Ltd. Şti. sorumlu değildir.